Kurumsal

Erte Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’ nin teknolojik bilgisi ile pazar rekabet şartlarına uyan ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm üreticisi olmak azmindedir.

Kalite Politikamız

Müşterinin ihtiyaçlarını belirleyip, beklentilerinin üzerinde hizmet verip çözüm ve çalışma ortağı olabilmek ve bunu profesyonellik anlayışımız ile bilgi ve tecrübelerimiz ışığında gerçekleştirmekle kalite yakalanmış olur. Erte Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’nin kalite politikası çalıştığımız firmaların tümünde Kalite Yönetimini sürdürmek ve tüm birimlerde aynı kademe kalite politikası oluşturulmasını sağlamak ve bunu sürekli geliştirmektir

Çözüm Sağlayıcılık

Erte Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’ nin teknolojik bilgisi ile pazar rekabet şartlarına uyan ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm üreticisi olmak azmindedir. Müşteri istekleri incelenecek ve tam anlamıyla anlaşılacak; ihtiyaç açıkça görülecek ve temin edilecek; Müşteri tatmini takip edilip analiz edilecektir.

Çalışma Uygulaması

Erte Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri iş aşamalarını organizasyondaki en alt kademedeki çalışanlarına kadar sorumlulukları gerekli şekilde yükleyerek işlemlerin aynı şekilde yapılması ve etkinliğin artması amacı ile tanımlar,yazılı hale getirir ve kontrol altında tutar. Tespit edilmiş hedeflere ulaşmak için gerekli iş akışlarının tümü koordine edilecek, gerekli dağıtımları yapılacak, ve uygulamaları takip edilecektir.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Kamera Sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz

Erte Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’nin Şirket misyonu şunlardır:

  • Müşteriye temin edilmiş ürünlerin ilgili hizmet ve ürünlerde satışta, üretimde, pazarlamada, Müşteri odaklı çözüm iyileştirmesinde etkin olabilmek.
  • Müşteri odaklı ürün ve hizmet temini.
  • Çözüm partnerliği.
  • Müşterilerimize katma değer katabilmek.
Vizyonumuz

Erte Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’ nin vizyon’u yangın ihbar, yangın söndürme, CCTV, kartlı giriş ve pnömatik transfer sistemleri konusunda iş merkezleri, oteller, hastaneler, sanayi kuruluşları, bankalar ve diğer korunma riski maksimum olması gereken bina ve yapılarda söz konusu sistemlerin temini, montajı, devreye alınması ve danışmanlık hizmetleri ile risklerin minimuma düşürülmesini sağlayarak müşterilerimiz için en iyi çözüm ortağı olabilmektir. Müşterilerimize vermiş olduğumuz ürün ve Periyodik bakım hizmetlerinde sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmektir. Biz, çalışmalarımıza tüm gücümüzle ve adanmışlığımızla böyle sağlam bir strateji ile şirket misyonumuzu oluşturuyoruz.